KURUMSAL

TÜM ATS ÇALIŞANLARI İÇİN "KALİTE" BİR YAŞAM BİÇİMİDİR.

Pazar analizleri, fizibilite ve mimari seçimlerin yanı sıra finansman modelleri de geliştirmektedir. İnşa ettiği tüm konut projelerinde yaşama değer katmak amacı ile standartları daha da yükselten ATS, lüx konut projelerinde de kalitesi ve teknolojisi ile topluma hizmet edecek mekanlar inşa etmektedir.

ATS İNŞAAT, kurulduğu günden itibaren, şirket politikası olarak teknolojinin getirdiği tüm yapısal yenilikleri kullanarak, Yenilikçi, Müşteri odaklı, Güvenilir, Kaliteden ödün vermeyen ve sürekli gelişen bir şirket olmayı hedeflemiştir.


KALİTE POLİTİKAMIZ


ATS İNŞAAT kaliteyi müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana öğesi haline getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda tüm ATS çalışanları için "kalite" bir yaşam biçimidir.

Amacımız, kaliteyi standart yaklaşımın dar kalıplarından kurtarıp, kültür ve felsefeyi temel çıkış noktası alarak, başta yönetim olarak tüm çalışanlarda kalite bilincini oluşturmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında teslim etmek.Müşteri memnuniyetini ve kalitede sürekliliği sağlamak.

Her türlü müşteri talebi karşılayabilen, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen, gelişen teknolojiyi yakından takip eden,dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir inşaat sistemi uygulayan, dışa açık, bir Türk firması olmaktadır.

ats inşaatTAMAMLANAN PROJELER

DEVAM EDEN PROJELER

ÇALIŞAN PERSONEL SAYISI